Gazeta telegrafi. Lajmet e fundit

Gazeta Tema

gazeta telegrafi

Ndërsa të gjithë ishin në karantinë totale, të shtunën, për herë të parë, u lejua që të dilnin pensionistë. Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: Adresa: Rr. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: Adresa: Rr. Kjo fjalë përshkruan përbërësit kryesorë të secilit test me bazë kimike, i cili në këtë pandemi përmban përzierje inorganike, bashkë me enzima, sonda dhe substanca elementare, që duhen për të krijuar gjenin e koronavirusit. Shkodra, dhe komuniteti i sportit është befasuar nga lajmi tronditës i ndarjes përpara kohe nga jeta të njërit prej figurave më të spikatura të sportit të hendbollit, Nikolin Karroca. Sipas tij Evropa Lindore përfshirë Shqipërinë, Hiroshima në Japoni që janë prekur nga shërpthime radioaktive janë më pak të prekura se pjesa tjetër e botës.

Nächster

Gazeta Tema

gazeta telegrafi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se tashmë kanë rezultuar pozitiv me coronavirus edhe 51 persona, ndërsa edhe nëntë të tjerë janë shëruar nga pandemia. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Panorames. Edhe numri i pacientëve që ndodhen në terapi intensive nëpër spitalet franceze është ulur. Sipas tij, kjo është e gjitha e planifikuar. Është ndarë nga jeta në moshën 52 vjeçare ish-handbollisti kampion dhe biznesmeni Nikolin Karroca! Lajm tronditës për sportin shkodran! © Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Gazeta Panorama. Mjeku Edvin Prifti ka hedhur tezën se radioaktiviteti ndikon në dobësimin e Sars- Cov2.

Nächster

Sot News

gazeta telegrafi

Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Kreu i qeverisë thekson se vërtetimi duhet të mbahet domosdomshërisht në ambientin e punës, pasi do të ketë kontrolle. .

Nächster

Gazeta Dita

gazeta telegrafi

Prindërit e rinj indianë i vunë emrin Dezinfektues bebit të tyre. Këtë fundjavë, kreu i qeverisë aplikoi një skemë të re. Kështu është shprehur, për shembull, ish-numri 1 i tenisit botëror, Marat Safin. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Nga 51 persona që janë prekur nga virusi numri total shkon në 561, ndërsa nga nëntë të shëruar arrin në 102. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Nächster

Lajmet e Fundit

gazeta telegrafi

© Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Gazeta Panorama. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Panorames. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Uroj që ky apel i sinqertë dhe me gjithë zemer të mos bijë në vesh të shurdhët. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. .

Nächster

Lajmet e fundit

gazeta telegrafi

. . . . .

Nächster

Lajmet e fundit

gazeta telegrafi

. . . . . . .

Nächster