Shekulli lajmet e fundit. Cilat janë pesë ngjarje që mund t’ju kenë shpëtuar këtë javë për shkak të COVID

Shpirti i Shqiptarit :: Shqiptare te bashkuar per nje Shqiperi te bashkuar !

shekulli lajmet e fundit

Mund te rregjistroheni ne cast falas duke klikuar Perkujtimore Nje dite si kjo. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Nikola Guerra Në 2 maj 1855 u lind baletmaestri italian Nikola Guerra, i cili luajti një rol të rëndësishëm në artin koreografik të vendit të tij dhe botës. . Në gusht të 2018-s, ura u rrëzua duke i marrë jetën 43 personave.

Nächster

Shpirti i Shqiptarit :: Shqiptare te bashkuar per nje Shqiperi te bashkuar !

shekulli lajmet e fundit

Mund te na kontaktoni tek webmaster albasoul. Në intervistën e Ilva Now në Euronews Albania, z. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Panorames. Vazhdojnë protestat në Liban mbi gjendjen e rënduar të ekonomisë Protesta të reja kanë marrë jetë në Liban edhe pse vendi ndodhet në karantinë. Greva e Bukes Në 2 maj 1928 gratë e Korçës organizuan grevën e bukës, që ishte një nga grevat e para të këtij lloji në vendin tonë. Kryeministri Giuseppe Conte mori pjesë në ceremoninë e inaugurimit nga ku u shpreh se ura simbolizon ringritjen e Italisë. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama.

Nächster

Lajmi i Fundit

shekulli lajmet e fundit

© Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Gazeta Panorama. Përfundon rindërtimi i urës së Xhenovës, e cila u shemb dy vite më parë Italia ka përfunduar rindërtimin e urës Morandi në Xhenova. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Gjatë fundjavës së shkuar, paundi libanez pësoi rënie rekord.

Nächster

Lajmet e fundit

shekulli lajmet e fundit

Kemi 58 vizitor e dhe 0 anetar e ne faqe ne kete moment. Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. Qindra protestues i kanë vënë zjarrin dy bankave dhe kanë goditur me gurë ushtrinë, të cilët i janë kundërpërgjigjur duke lëshuar gaz lotsjellës. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Ndërkaq, Rusia, Kina, Spanja dhe Greqia janë ndër shtete që refuzojnë të pranojnë sovranitetin e shtetit të Kosovës. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: Adresa: Rr.

Nächster

Kryesore

shekulli lajmet e fundit

Miratohet tuneli nënujor midis Gjermanisë dhe Danimarkës Danimarka ka miratuar ndërtimin e një tuneli nënujor të gjatë 18 kilometra, i cili do të shkurtojë kohën e udhëtimit midis dy vendeve në vetëm disa minuta. Temo Konomi Në 2 maj 1937 u vra pranë Barcelonës Temo Konomi, hero i Popullit, luftëtar i brigadave ndërkombëtare pjesëmarrëse në Luftën e Spanjës. Megjithatë, në botë ka pasur edhe pasur zhvillime të tjera. . . .

Nächster

Cilat janë pesë ngjarje që mund t’ju kenë shpëtuar këtë javë për shkak të COVID

shekulli lajmet e fundit

. . . . . .

Nächster